druk wielkoformatowy Warszawa

Bony sodexo dla firmy – kiedy warto się zdecydować?

Bony sodexo dla firmy – kiedy warto się zdecydować?

wrz 12, 2023

Istnieje wiele form wynagradzania pracowników, poza samą comiesięczną wypłatą. Jeżeli chcemy zaoferować bonus, który jest uniwersalny i dosłownie każdy może go dobrze spożytkować, warto rozważyć zakup bonów sodexo. Czym dokładnie one są i dlaczego tak często się je wykorzystuje? Na co zwrócić uwagę przy zakupie bonów sodexo dla firmy?

1. Czym są bony sodexo?

2. Bony sodexo dla firmy – na jakie okazje warto je rozważyć?

3. Na co zwrócić uwagę wybierając vouchery dla pracowników?

Czym są bony sodexo?

Bony sodexo to jeden z najpowszechniej znanych i najpopularniejszych w Polsce voucherów zakupowych. Ich największą zaletą jest możliwość zrealizowania kuponów w bardzo dużej ilości sklepów – od zakupów spożywczych, po odzież czy kosmetyki. Dzięki temu wybierając bony sodexo mamy pewność, że osoba obdarowana będzie miała bardzo dużo opcji do wykorzystania otrzymanego prezentu. Są one wykorzystywane zarówno przez osoby prywatne, jak i przez małe, średnie czy duże przedsiębiorstwa.

Bony sodexo dla firmy – na jakie okazje warto je rozważyć?

Jeżeli zastanawiamy się nad zakupem bonów jako formy dodatkowego benefitu dla pracowników, to więcej niż dobra decyzja. Mogą oni zrealizować dowolne zakupy z ich udziałem, co sprawia, że taki dodatek do pensji jest o wiele bardziej uniwersalny, niż karta na siłownię czy wcześniej przygotowane, gotowe paczki. Oferując pracownikom bony jako dodatkową gratyfikację za wykonaną pracę sprawiamy, że mogą oni je spożytkować zgodnie z własnymi potrzebami i na produkty, które faktycznie będą dla nich przydatne. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: sklep.sodexo.pl.

Na co zwrócić uwagę wybierając vouchery dla pracowników?

Wybierając vouchery dla pracowników powinniśmy przede wszystkim upewnić się, że będą one łatwe w realizacji – tę cechę bony sodexo spełniają w stu procentach. Dodatkowo również warto zaplanować, jakie kwoty przewidujemy dla określonych progów premii. W ten sposób pracownicy otrzymają jasno określone zasady zdobywania bonusów, co zapobiegnie konfliktom i zbędnym domysłom. Ostatecznie też musimy upewnić się, że przygotowywane vouchery mają dostatecznie długi termin ważności, by można było je bez problemu wykorzystać w całości.

Bony sodexo są bardzo uniwersalnym rodzajem vouchera, który swoją popularność zdobył dzięki ogromnej ilości sklepów i punktów, w których możemy je zrealizować. To również bardzo dobry pomysł na zapewnienie dodatkowej premii pracownikom – tak długo, jak wdrożymy je na jasnych i przejrzystych zasadach.